foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Nasza szkoła realizuje projekt, który pozwoli na modernizację pracowni zawodowych.
W czasie wakacji przeprowadzony zostanie remont pracowni obsługi gości (32) oraz  studia fotograficznego i ciemni fotograficznej (12).

Ponadto - co ważniejsze - obie te pracownie zostaną wyposażone w sprzęt znacznej wartości:

Do pracowni obsługi gości zakupimy: zmywarkę do naczyń, chłodziarkę barową, profesjonalny ciśnieniowy dwugrupowy ekspres do kawy, pomocnik kelnerski z wyposażeniem, trzon kuchenny z piekarnikiem, witrynę chłodniczą, kasę kelnerską z terminalem dotykowym, drukarkę laserową ze skanerem i kopiarką, projektor multimedialny z ekranem i komputer stacjonarny z oprogramowaniem do planowania i organizowania pracy kelnera, kalkulacji proponowanych zestawów, rozliczania produkcji, planowania i rozliczania usług gastronomicznych.

Studio fotograficzne wzbogaci się o: 3 aparaty pełnoklatkowe o różnych obiektywach, profesjonalny spektro-kolorymetr służący do pomiaru temperatury barwowej różnych źródeł światła, drukarkę specjalistyczną - ploter do wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych, zestaw współdziałających z sobą trzech reflektorów studyjnych, 2 obiektywy długoogniskowe, 10 różnych aparatów fotograficznych - lustrzanek cyfrowych z różnymi obiektywami, densytometr (sensytometr), 3 zestawy komputerowe z oprogramowaniem przedmiotowym do cyfrowej obróbki zdjęć.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved