foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Jak co roku we wrześniu klasy pierwsze (Ia, I Ta, I Tb) wzięły udział w warsztatach profilaktyczno – integracyjnych, które pozwalają uczniom na nawiązanie lepszych relacji, poznanie mocnych stron rówieśników oraz wspólną zabawę.
Uczniom towarzyszyły ich wychowawczynie panie Elżbieta Kałużny, Wiesława Krajczok i Gabriela Mazurek – Piejak oraz pedagog szkolny pani Anna Gaszka. Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy III Ta pod kierunkiem pana Jerzego Sądla uczniowie klasy technik logistyk specjalność wojskowa wzięli udział w podchodach, które monitorowała pani Klaudia Szombara.
Zajęcia odbyły się we współpracy z MKRPA przy Urzędzie Miasta w Rydułtowach, Miejską Biblioteką Publiczną oraz RCK „Feniks”. Wszystkim uczestnikom i organizatorom serdecznie dziękuję za pomoc, aktywne uczestnictwo i zaangażowanie.

Anna Gaszka

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved