Uroczystości z okazji Dnia Flagi RP

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

2 maja 2018 roku w Rydułtowach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Flagi RP, w których uczestniczyli nasi logistycy. Kompania składająca się z uczniów ITa oraz IITa na samym początku uczciła pamięć Powstańców Śląskich przy mogile znajdującej się na cmentarzu parafialnym a później przemaszerowała na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Dalsza część uroczystości odbyła się na Rynku, został odegrany hymn oraz została podniesiona flaga państwowa przez poczet flagowy składający się na naszych uczniów.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved