foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1

14 czerwca 2018 w Rydułtowskim Centrum Kultury podsumowano projekt "Europejska mobilność zawodowa szansą na lepszy start", realizowany w latach 2016-2018. Dzięki projektowi 64 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach odbyło dwutygodniowe praktyki zawodowe u zagranicznych pracodawców w Londynie, Rimini i w Sofii. Staże te stanowiły uzupełnienie kształcenia w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik, technik handlowiec oraz technik logistyk. Celem projektu było nabycie przez jego uczestników praktyki oraz doświadczenia w przyszłym zawodzie w środowisku międzynarodowym. Beneficjenci projektu, samodzielnie funkcjonując za granicą, doskonalili umiejętności językowe i przełamywali bariery kulturowe, poznawali też kulturę kraju, w którym przebywali. Dzięki udziałowi w mobilności, uczniowie stali się bardziej pewni siebie, potrafią się lepiej adoptować i odnajdywać w nowych sytuacjach, są bardziej ciekawi i otwarci na nowe wyzwania. ( Cały artykuł.)

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved