foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1

14 czerwca 2018 w Rydułtowskim Centrum Kultury podsumowano projekt "Europejska mobilność zawodowa szansą na lepszy start", realizowany w latach 2016-2018. Dzięki projektowi 64 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach odbyło dwutygodniowe praktyki zawodowe u zagranicznych pracodawców w Londynie, Rimini i w Sofii. Staże te stanowiły uzupełnienie kształcenia w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik, technik handlowiec oraz technik logistyk. Celem projektu było nabycie przez jego uczestników praktyki oraz doświadczenia w przyszłym zawodzie w środowisku międzynarodowym. Beneficjenci projektu, samodzielnie funkcjonując za granicą, doskonalili umiejętności językowe i przełamywali bariery kulturowe, poznawali też kulturę kraju, w którym przebywali. Dzięki udziałowi w mobilności, uczniowie stali się bardziej pewni siebie, potrafią się lepiej adoptować i odnajdywać w nowych sytuacjach, są bardziej ciekawi i otwarci na nowe wyzwania. ( Cały artykuł.)

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved