foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Jacek Stebel, który podsumował tegoroczne efekty pracy całego zespołu: nauczycieli i wychowawców, pani pedagog, pracowników administracji, obsługi technicznej oraz uczniów. Szczególnie podziękowania za wieloletnią pracę w administracji otrzymała pani Maria. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce, a także ci, którzy brali aktywny udział w konkursach, akcjach promocyjnych i pracach samorządu uczniowskiego. Reprezentowali oni naszą szkołę na terenie miasta Rydułtowy, w powiecie wodzisławskim oraz poza granicami kraju.
Uczennica klasy 3Tb - Żaneta Kuśmierz uzyskała najwyższą średnią ocen na świadectwie  (5,4). Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały:  Oliwia Kabut, Karolina Michalczyk, Wiktoria Marek, Agata Weczerek,, Jolanta Szulik - uczennice klasy 1Tb. Pozostali uczniowie wyróżnieni zostali za wysokie wyniki, wzorową frekwencję i aktywność na rzecz szkoły : Marek Burczyński, Wanessa Krawczyńska, Karolina Banet, Julia Kaczor, Wiktor Koś, Klaudiusz Kawa, Daniel Szczepanowski, Jakub Podżorski, Joanna Wojdała, Piotr Ploch - uczniowie klasy 1Ta, Sandra Bank, Rudolf Cios, Mateusz Ogrodnik -uczniowie klasy 3Ta,  Paulina Firut, Jessica Ryszka, Katarzyna Pietrasz, Aneta Janiczek - uczennice klasy 3Tb, z klasy 2Ta - Tymoteusz Woźniak, Paweł Benisz, Robert Siodmok, zaś z klasy 1a wyróżniona została Agnieszka Nowak. Świadectwo promocyjne z wyróżnieniem otrzymała także Natalia Iwańska, uczennica klasy 2Tc. Z tej klasy dyplomy i podziękowania za zaangażowanie w działalność promocyjną otrzymali: Natalia Fojcik, Laura Biernat, Magda Weis, Wiktoria Żydek oraz Nikola Glenc i Dawid Franiczek. Tegoroczni absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej - uczniowie klas: 3a oraz 3b, których wychowawcami byli: pani Iwona Wrożyna i pan Damian Materzok - otrzymali podziękowania i nagrody za zaangażowanie w działania promocyjne i kulinarne. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Martyna Wronka, Żaneta Skrzypiec, Karolina Gąska, Szymon Grabowski, Kamil Newy, Mateusz Stępień, Kacper Król, Sandra Dolecka, Klaudia Wojak oraz Aleksandra Jeleń, uczennica klasy 3b. Zgromadzeni nauczyciele, wychowawcy i uczniowie obejrzeli program artystyczny, przygotowany przez samorząd uczniowski i nauczycieli: panią Jolantę Schewior oraz panią Katarzynę Kopel - Pytlik. Wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom i rodzicom , życzymy udanych wakacji .

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved