Rekrutacja do projektu praktyk zagranicznych "Europejski start w zawodową przyszłość"

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

Formularze zgłoszeniowe należy składać w sekretariacie uczniowskim w terminie 19 do 25 października, uczniowie składają je osobiście i potwierdzają to podpisem na liście. Formularz należy drukować dwustronnie, wydrukowane formularze można również zabrać z gazetki obok sekretariatu uczniowskiego.

Do 29 października uczniowie składają u wychowawcy pracę pisemną w języku angielskim na temat "Praktyka zagraniczna moją szansą" (praca ma być napisana na załączonym formularzu - uzasadnienie chęci wzięcia udziału).

Pomiędzy 5 a 9 listopada uczniowie będą pisać test kompetencji językowych oraz będą uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim, dokładne daty zostaną podane później.

14 listopada - ogłoszenie wyników rekrutacji.

Formularz zgłoszeniowy - wzór wypisanego formularza znajduje się na gazetce szkolnej obok sekretariatu uczniowskiego, w przypadku ucznia pełnoletniego nie uzupełnia się podpisu rodzica, część B wypełnia wychowawca.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin rekrutacji

Uzasadnienie chęci wzięcia udziału w projekcie

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved