foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Serdecznie dziękujemy uczniom kształcącym się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, którzy w dniu 18 października w RCK-u zaangażowali się w obsługę kelnerską gości biorących udział w uroczystych obchodach  20-lecia Powiatu Wodzisławskiego. Byli to uczniowie klasy 3Tc – Dennis Antończyk, Laura Biernat, Natalia Fojcik, Nikola Glenc, Natalia Iwańska, Daniel Lendel, MagdalenaWeis, Wiktoria Żydek oraz klasy 4Tb – Paulina Firut, Monika Gebauer oraz Kinga Westerlich. Uczniowie ci nie tylko pomagali w obsłudze licznych zacnych gości, ale pracując pod okiem zawodowych kelnerów z zajazdu „Złota Iglica” zdobywali również nowe doświadczenia zawodowe. Młodzież  godnie reprezentowała też i promowała naszą szkołę, za co jej  raz jeszcze gorąco dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
Iwona Wrożyna 

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved