NASI UCZNIOWIE JAK ZWYKLE PROFESJONALNI

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na uczniów klasy czwartej kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz na  ich profesjonalną obsługę kelnerską. Tym razem pomagali w obsłudze gości podczas uroczystego podsumowania II Międzynarodowego Festiwalu Fotografii, które odbyło się w RCK-u w dniu 19 października. Byli to: Dominik Baron, Sonia Kula, Roksana Łabiuk, Mateusz Mazur, Natalia Norek, Dawid Zając. Serdecznie im dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved