foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

W dniu 8 listopada gościliśmy w naszej szkole członków Klubu Seniora „Sami Swoi”. Wzięli oni udział w warsztatach kelnerskich, które poprowadzili uczniowie klasy 4Tb kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, w ramach zajęć w pracowni obsługi konsumenta. W miłej atmosferze, przy kawie i ciastku seniorzy pod okiem uczniów składali serwetki i przyglądali się fachowej obsłudze gości. Zadawali też chętnie pytania bezpośrednio związane z zasadami obsługi oraz savoir – vivre, u przy stole. Mieliśmy więc wspaniałą okazję, aby podzielić się swoją wiedzą odpowiadając na nurtujące uczestników warsztatów pytania. Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowania, kreatywną postawę i jednocześnie promocję naszej szkoły, a naszym gościom za odwiedzenie nas oraz chęć współpracy. Myślę, że dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi daje radość i satysfakcję. Zapraszam zarówno uczniów, jak i seniorów do dalszej współpracy.

Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved