MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KLASY ITa

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

Zgodnie z tradycją 6 grudnia zawitał do naszej szkoły Mikołaj!!! W tym roku szczególny, ponieważ wspierał akcję pomocy na rzecz Pani Aleksandry Lazar - nauczycielki naszej szkoły, organizowanej przez Fundację Alivia. Uczniowie klasy ITa przygotowali fantastyczny kiermasz, na królowały ciasteczka, babeczki, ciasta i inne wymyślne przysmaki oraz wykonane przez uczniów kartki, a także ozdoby świąteczne. Nad wszystkim czuwał Mikołaj w towarzystwie swojej świty. Szczególnie grzeczni uczniowie i ....nauczyciele mieli okazję zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Alternatywą była fotografia z przesympatycznym ...Kubusiem Puchatkiem...

Justyna Zarembska-Mańka

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved