foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

Zgodnie z tradycją 6 grudnia zawitał do naszej szkoły Mikołaj!!! W tym roku szczególny, ponieważ wspierał akcję pomocy na rzecz Pani Aleksandry Lazar - nauczycielki naszej szkoły, organizowanej przez Fundację Alivia. Uczniowie klasy ITa przygotowali fantastyczny kiermasz, na królowały ciasteczka, babeczki, ciasta i inne wymyślne przysmaki oraz wykonane przez uczniów kartki, a także ozdoby świąteczne. Nad wszystkim czuwał Mikołaj w towarzystwie swojej świty. Szczególnie grzeczni uczniowie i ....nauczyciele mieli okazję zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Alternatywą była fotografia z przesympatycznym ...Kubusiem Puchatkiem...

Justyna Zarembska-Mańka

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved