OBSŁUGA GOŚCI W TEATRZE ZIEMI RYBNICKIEJ

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

W dniach 29 i 30 listopada uczniowie Technikum -  klas drugich, trzecich i czwartych o profilu gastronomicznym -  po raz kolejny promowali naszą szkołę w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Dzięki dużemu zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze gości – uczestników Barbórki 2018 i uroczystej gali „Czarny Diament 2018” -  młodzież godnie reprezentowała naszą szkołę, doskonaląc jednocześnie sztukę kelnerską. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom i gorąco zachęcamy do dalszej współpracy.  
Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved