foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

29 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dni Honorowego Krwiodawcy. Na uroczystość zostali zaproszeni goście z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu, władze powiatowe oraz miejskie a także przedstawiciele PCK w Wodzisławiu Śl. Honorowym gościem był Pan Adam Porwoł, który jak co roku dokonała uroczystego pasowania nowych krwiodawców wśród uczniów. Akademię przygotowali nasi uczniowie pod czujnym okiem Pani Hani Mrozek, opiekunki Szkolnego Koła HDK. Zaprezentowano na niej kilka wierszy i piosenek w wykonaniu uczniów oraz pokaz taneczny a także scenkę kabaretową. Głównym punktem programu było pasowanie ponad 30 nowych krwiodawców a także wręczenie na ręce Pani Wicedyrektor Beaty Pirogowicz "Medalu 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża" dla naszej szkoły. Akademia była wspaniałym podsumowaniem działalności Szkolnego Koła HDK oraz jego wielką promocją.
Hania Mrozek

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved