Dni Honorowego Krwiodawcy

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

29 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dni Honorowego Krwiodawcy. Na uroczystość zostali zaproszeni goście z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu, władze powiatowe oraz miejskie a także przedstawiciele PCK w Wodzisławiu Śl. Honorowym gościem był Pan Adam Porwoł, który jak co roku dokonała uroczystego pasowania nowych krwiodawców wśród uczniów. Akademię przygotowali nasi uczniowie pod czujnym okiem Pani Hani Mrozek, opiekunki Szkolnego Koła HDK. Zaprezentowano na niej kilka wierszy i piosenek w wykonaniu uczniów oraz pokaz taneczny a także scenkę kabaretową. Głównym punktem programu było pasowanie ponad 30 nowych krwiodawców a także wręczenie na ręce Pani Wicedyrektor Beaty Pirogowicz "Medalu 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża" dla naszej szkoły. Akademia była wspaniałym podsumowaniem działalności Szkolnego Koła HDK oraz jego wielką promocją.
Hania Mrozek

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved