foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

20 grudnia grupa uczniów naszej szkoły po raz kolejny odwiedziła dzieci, których domem jest Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci „Betlejem” w Jastrzębiu – Zdroju. Jak co roku wybraliśmy się tam z potrzeby serca, aby podzielić się z chorymi dziećmi nie tylko darami, ale przede wszystkim swoim sercem, uśmiechem, ciepłem swoich dłoni. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na potrzeby innych – uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi, honorowym dawcom krwi, rodzicom, absolwentom. Zachęcam też do czynienia dobra, nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy nasze serca są bardziej wrażliwe, ale na co dzień. Jak mawiał o. M. Żelazek – „Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć …”
Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved