foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

 

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Gdy wszystkie paczki zostały już wniesione do mieszkania, pani Barbara poprosiła, aby usiąść obok niej. Wtedy pociekły łzy. "Dzięki wam odzyskuję siły do walki o każdy dzień" – powiedziała wzruszona, ściskając wolontariuszy. Nie miała odwagi rozpakować paczek. Nie wierzyła, że wszystkie są tylko dla niej. Zachęcona przez wolontariuszy, zaczęła nieśmiało otwierać pierwszą paczkę. Z kolejnymi poszło już łatwiej. Zapytana, co chciałaby przekazać swoim darczyńcom, odpowiedziała: "Nie wiem, kim jesteście, ale was kocham." Kiedy pani Barbara otworzyła kopertę z biletem na koncert wiedeński, nie mogła ukryć łez, nie była w stanie. Polały się po strudzonych policzkach. Pani Barbara cieszyła się ze wszystkiego, mówiła, że wszystko jest po prostu świetne. Podczas rozpakowywania nie mogła uwierzyć własnym oczom, najbardziej podobały jej się naszyjnik oraz obuwie. Pani Barbara bardzo ucieszyła się z butów zimowych, telefonu, radia cd, powiedziała, że nigdy nie byłoby ją stać na takie drogie rzeczy. Pani Barbara była po prostu przeszczęśliwa.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Chciałam szczerze podziękować Darczyńcy za odpowiedzialność i zaangażowanie włożone w przygotowywanie paczek. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym projekcie z tak otwartym i szczerym Darczyńcą. Paczki były świetne, pani Barbara była bardzo szczęśliwa. Dziękuję Darczyńcy za wielkie serce! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Pani prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które znalazły się w ciężkiej sytuacji. Życzę wszystkiego dobrego oraz miłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Barbara za pośrednictwem wolontariuszy chce bardzo serdecznie podziękować za wszelką otrzymaną od Państwa pomoc, wsparcie, dobroć i przede wszystkim nadzieję na lepsze jutro. Jest niezmiernie wdzięczna i wzruszona tym, że na świecie istnieją jeszcze dobrzy ludzie. Dziękuje dużym i małym. Pani Barbara z całego serca życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved