Projekt modowy.

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

Kochani rusza szkolny projekt modowy. Potrzebna nam Wasza pomoc. Zróbcie proszę przegląd Waszych szaf i wszystkie niepotrzebne używane ubrania przynieście do szkoły. Wykorzystamy je do nowego projektu. Ubrania można przynosić do końca stycznia do sali nr 24. Do zabawy zapraszamy również nauczycieli. Nie zbieramy bielizny, obuwia i skarpet. Przydadzą się nawet czapki, futra i krawaty. Akcję prowadzą : pani Wiesława Krajczok i Anna Gaszka. Wszelkie pytania kierujcie do nich.

LICZYMY NA WAS

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved