Śląski Festiwal Nauki w Katowicach

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

14 stycznia uczniowie klas: I Tb, II Ta oraz II Tb wzięli udział w 3 Śląskim Festiwalu Nauki w Katowicach. Towarzyszyły im Panie: Gabriela Mazurek-Piejak oraz Izabela Kasprzak-Bielaczek. Wśród bogatej oferty szkół, wyższych uczelni, klubów studenckich i stowarzyszeń każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo interesujący był wykład profesora Tomasza Rożka na temat sztucznej inteligencji. Zachwycały pokazy z dziedziny chemii, biologii i medycyny. W zasięgu ręki były wyprawy w kosmos. A technicy kryminalistyki zabezpieczyli nasze odciski palców. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych.
Izabela Kasprzak-Bielaczek

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved