III BAL CHARYTATYWNY W PSZOWIE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

Serdecznie dziękujemy Dominikowi Baronowi z klasy 4Tb, który w sobotę 12 stycznia w MOK-u w Pszowie godnie reprezentował naszą szkołę podczas III Balu Charytatywnego na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach. Organizatorką tego balu, jak co roku, była nauczycielka Licem Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, wielki przyjaciel Hospicjum – Pani Katarzyna Czekała. Nasza szkoła udziela wsparcia w jego organizacji, pomagając w obsłudze kelnerskiej. Jeszcze raz dziękuję Dominikowi za profesjonalną obsługę, a przede wszystkim za to, że poświęcił swój wolny czas i wykorzystał okazję, żeby zrobić coś dla drugiego człowieka. Warto poddać głębokiej refleksji przytoczone podczas balu słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego – „Ludzie mówią: „Czas to pieniądz”. A ja Wam mówię: „Czas to miłość””.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved