foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

Serdecznie dziękujemy Dominikowi Baronowi z klasy 4Tb, który w sobotę 12 stycznia w MOK-u w Pszowie godnie reprezentował naszą szkołę podczas III Balu Charytatywnego na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach. Organizatorką tego balu, jak co roku, była nauczycielka Licem Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, wielki przyjaciel Hospicjum – Pani Katarzyna Czekała. Nasza szkoła udziela wsparcia w jego organizacji, pomagając w obsłudze kelnerskiej. Jeszcze raz dziękuję Dominikowi za profesjonalną obsługę, a przede wszystkim za to, że poświęcił swój wolny czas i wykorzystał okazję, żeby zrobić coś dla drugiego człowieka. Warto poddać głębokiej refleksji przytoczone podczas balu słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego – „Ludzie mówią: „Czas to pieniądz”. A ja Wam mówię: „Czas to miłość””.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved