Wizyta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

5 lutego br. w naszej szkole zawitali przedstawiciele 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz oficerowie wydziału rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku. Zaproszeni goście zaprezentowali wiele istotnych informacji o służbie w najnowszym - piątym rodzaju sił zbrojnych, jakim są Wojska Obrony Terytorialnej. Dodatkowo oficerowie z WKU przypomnieli najważniejsze kwestie dotyczące kwalifikacji wojskowej, która w naszym regionie już się rozpoczęła. Logistycy z ciekawością wysłuchali wykładu oraz wielu wśród nich wyraziło zainteresowanie służbą w OT.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved