foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

W dniach 25 – 29 maja nasi logistycy szlifowali swojej wojskowe umiejętności na obozie w Jednostce Wojskowej  4115 Gliwice. Obóz zorganizowany był w ramach Pilotażowego Projektu Ministerstwa Obrony Narodowej. Dla uczniów 3Ta zaliczenie tego wyjazdu to element obowiązkowy programu. Od pierwszego dnia żołnierze z desantu pokazali jak wygląda prawdziwe żołnierskie życie. Łatwo nie było jednak dla naszych uczniów to niesamowita możliwość poznania i doświadczenia tego czego doświadcza każdy nowo przybyły elew za murami jednostki wojskowej. Kadeci przez 5 dni szlifowali umiejętności m.in.: z taktyki, bronioznastwa, inżynierii pola walki czy pierwszej pomocy. Jednak i tak najważniejsze doświadczenia to możliwość rozmowy z instruktorami – zawodowymi żołnierzami, poznanie zasad panujących na kompanii czy skosztowanie przysmaków z żołnierskiej stołówki. 

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved