foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

W dniach 25 – 29 maja nasi logistycy szlifowali swojej wojskowe umiejętności na obozie w Jednostce Wojskowej  4115 Gliwice. Obóz zorganizowany był w ramach Pilotażowego Projektu Ministerstwa Obrony Narodowej. Dla uczniów 3Ta zaliczenie tego wyjazdu to element obowiązkowy programu. Od pierwszego dnia żołnierze z desantu pokazali jak wygląda prawdziwe żołnierskie życie. Łatwo nie było jednak dla naszych uczniów to niesamowita możliwość poznania i doświadczenia tego czego doświadcza każdy nowo przybyły elew za murami jednostki wojskowej. Kadeci przez 5 dni szlifowali umiejętności m.in.: z taktyki, bronioznastwa, inżynierii pola walki czy pierwszej pomocy. Jednak i tak najważniejsze doświadczenia to możliwość rozmowy z instruktorami – zawodowymi żołnierzami, poznanie zasad panujących na kompanii czy skosztowanie przysmaków z żołnierskiej stołówki. 

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved