foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W rydułtowskiej szkole będzie cieplej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Stowarzyszenie „Obywatelska 30”, działające przy ZSP w Rydułtowach zrealizowało projekt „Międzypokoleniowo o zdrowiu z kawą i superfood w tle” finansowany przez Urząd Miasta w Rydułtowach w ramach realizacji zadania publicznego w dziedzinie zdrowia. Z taką inicjatywą wyszli nauczyciele ZSP ponieważ sposób odżywiania ma bezpośredni wpływ na zdrowie człowieka, a szerzenie wiedzy na ten temat ma ogromne znaczenie w promocji zdrowego stylu życia. (czytaj całość)

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved