foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W rydułtowskiej szkole będzie cieplej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

6 listopada uczniowie klasy 4Tc kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odwiedzili Poradnię Dietetyczną „Dietikon” w Rydułtowach. Jak co roku, dzięki uprzejmości dietetyków klinicznych prowadzących poradnię – Alicji Krupy i Barbary Herok,  nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję pogłębić i utrwalić wiedzę   z zakresu żywienia, szczególnie dietetycznego oraz zapoznać się z pracą dietetyka na co dzień. Wszyscy chętni skorzystali też z pomiarów składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora oraz z  analizy wyników. Dziękujemy serdecznie za życzliwe przyjęcie, a przede wszystkim za wiele cennych wskazówek żywieniowych. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved