foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W rydułtowskiej szkole będzie cieplej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

16 grudnia grupa uczniów naszej szkoły po raz kolejny udała się do Jastrzębia – Zdroju, aby odwiedzić dzieci, których domem jest Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci „Betlejem”. Pojechaliśmy tam, by zawieźć chorym dzieciom swój uśmiech, serce, ciepły dotyk, otwarte ramiona, a także dary zakupione dzięki wrażliwości naszych uczniów oraz nauczycieli na potrzeby drugiego człowieka. Dziękuję serdecznie Wszystkim za okazane dobro - uczniom, wychowawcom, nauczycielom. Bądźmy dobrzy dla siebie nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia, ale na co dzień. Jak mawiał św. o. Pio „Nie martw się o jutro. Myśl o tym, żeby być dobrym już dziś”.
Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved