foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Dzień Wszystkich Świętych to szczególny dzień w roku, w którym pamiętamy o naszych bliskich zmarłych i wyrażamy to odwiedzając ich groby. Jednak warto w tym dniu pamiętać również o tych, którzy jeszcze są obok nas i potrzebują naszej pomocy.

W związku z tym, jak co roku, włączamy się w zbiórkę pieniędzy organizowaną z inicjatywy Fundacji "Wspólnota Dobrej Woli" na rzecz Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży w Wodzisławiu Śl.

Kwestujących, z charakterystycznymi żółtymi puszkami, będziecie mogli spotkać 1 listopada na cmentarzach  całego powiatu wodzisławskiego, natomiast uczniowie naszej szkoły włączą się do akcji zbierając pieniądze w  Rydułtowach (Orłowiec) i  Czernicy.

Liczy się każda złotówka.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved