foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

Nasza szkoła podpisała porozumienie z Cechem Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim.

 

        

 

W treści dokumentu czytamy: "Mając na uwadze potrzebę wspólnego działania na rzecz promocji kształcenia zawodowego w środowisku lokalnym oraz podnoszenie jakości kształcenia i wychowania młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem kultywowania tradycji rzemieślniczych Dyrektor Cechu Katarzyna Zollner - Solowska oraz Dyrektor Szkoły Jacek Stebel zawierają porozumienie ... "

 

Dalej strony deklarują między innymi wymianę doświadczeń w zakresie kształcenia młodzieży, wzajemne wspieranie się w zakresie zatrudniania najlepszych absolwentów w zakładach rzemieślniczych, organizację kursów zawodowych proponowanych przez szkołę oraz udzielanie pomocy merytorycznej w procesie edukacyjnym klas zawodowych.

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved