foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

12 czerwca br. odbyła się kolejna edycja konkursów profilaktycznych w ramach Lokalnego Dnia Profilaktyki pod patronatem Burmistrza Miasta Rydułtowy Pani Kornelii Newy. W konkursach tych wzięło udział blisko pięćdziesięciu uczestników z rydułtowskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim Lokalnego Dnia Profilaktyki były dopalacze jako największe obecnie zagrożenie dla zdrowia dzieci i młodzieży, z i tak już szerokiej palety środków odurzających. Inicjatywa, której pomysłodawcą i organizatorem jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach, wspierana jest przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rydułtowach, która jest fundatorem nagród dla uczestników konkursów profilaktycznych. Oprawę artystyczną wydarzenia przygotowały zespoły wokalne i instrumentalne ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rydułtowach.

A.Gaszka

normal c867d81e22b85afb0c857766f4b298b1normal 2

normal 3normal 4

piszą o nas ;)

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved