foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

6 października podsumowaliśmy w szkole akcję zorganizowaną na potrzeby fundacji " Liczy się czas", działającej na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi. Ogłoszony projekt "Wylosuj Anioła" spotkał się z szerokim odzewem i potwierdził, że młodzi ludzie mają wielkie serca, a ich empatia jest w stanie przybliżyć spełnienie marzeń małych, dzielnych pacjentów.
Zgodnie z zasadami akcji zostały przygotowane kartki z życzeniami "od serca" i przyniesione drobne upominki: książeczki, kolorowanki, gry planszowe, maskotki. Nasza paczka ważyła 16 kg !!! Dziękujemy bardzo za zaangażowanie , szczególnie klasom III Tb, II Tb, II a, nauczycielom oraz ich osobistym pociechom. Do akcji przyłączyli się też podopieczni ze świetlicy "Gniazdo" z Pszowa.
Pamiętajcie - dobro powraca. A serce rośnie, kiedy dzielimy się małymi rzeczami wywołując przeogromną radość.

Izabela Kasprzak-Bielaczek

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved