foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W rydułtowskiej szkole będzie cieplej

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

21 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Festiwalu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „TO JA 2016”, towarzysząc artystom występującym na scenie Rydułtowskiego Centrum Kultury „Feniks” podczas całej imprezy.
Wolontariusze dbali o bezpieczeństwo uczestników, służyli pomocą i opieką oraz aktywnie pomagali w przygotowaniach poszczególnych grup do występów przed liczną publicznością zgromadzoną na widowni. Opiekę nad wolontariuszami sprawowały panie Anna Gaszka i Iwona Wrożyna.

Serdeczne podziękowania za wielkie serce, cierpliwość i pomocną dłoń dla: Gracjana Jakubiec - 2 Tb Joanna Chrystof - 2 Tb Martyna Wysłucha - 2 Tb Monika Brzoska - 2 Tb Magdalena Oleś - 2 Tb Daria Kreft - 2 Tb Ewelina Ledwoń - 3 Ta Dominika Janosz - 3 Ta Klaudia Duszyńska - 4 Ta Karolina Elsner - 4 Ta Marta Kwiecień - 4 Ta Alicja Dziok - 4 Ta Klaudia Drobny - 4 Ta Natalia Krzysztoszek - 4 Ta Dominika Nowak - 4 Ta Ewa Karolczuk - 4 Ta Nikola Juszczak - 4 Ta Tymoteusz Pająk - 4 Ta Karol Krakowczyk - 4 Ta Aldona Achtelik - 3a Kacper Czubak - 3a Karolina Antończyk - 3 Tb Martyna Mazurek - 3 Tb

Anna Gaszka
foto Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved