foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

17 listopada trzy uczennice naszej szkoły (Marysia Brawańska, Wiktoria Franiczek i Julia Materzok) wzięły udział w przesłuchaniach do V Konkursu Piosenki Filmowej „Zapomniana Melodia” organizowanego przez Industrialne Centrum Kultury w Rybniku – Niewiadomiu. Każda z nich musiała zaprezentować dwie piosenki – jedną pochodzącą z filmu polskiego i jedną z filmu zagranicznego. Do Koncertu Laureatów, który odbył się 18 listopada, jury zaprosiło dwie z nich – Wiktorię i Julię. Wiktoria miała możliwość zaśpiewania piosenki Tiny Turner „We Don't Need Another Hero”, a Julia - „Je Ne Veux Pas Travailler”. Ponadto Wiktoria otrzymała nagrodę specjalną, czyli specjalistyczne konsultacje z zakresu emisji głosu w Studio Muzyki i Piosenki ARS w Pietraszynie.

Joanna Paruzel

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved