II Przegląd Musztry Klas Mundurowych

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach


 
   


Gastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej
    

9 kwietnia nasi logistycy wywalczyli II miejsce w II Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych. Organizatorem przedsięwzięcia była Wojskowa Komenda Uzupełnień w Rybniku.Naszą szkołę reprezentował poddział w składzie: Rafał Kocjan (d-ca drużyny), Rudolf Cios, Kamil Czogała, Patryk Firla, Karol Dunkel, Patryk Wojtczyk, Roksana Porwoł, Wiktoria Olszyna oraz Natalia Potoczny. Przyznane również zostały wyróżnienia dla najlepszych dowódców drużyn, które otrzymał nasz uczeń Rafał. Gratulujemy sukcesu.

Copyright © 2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2018 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved