foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

wybory

 

W dniach 27 i 28 września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Już po raz drugi odbyły się one w myśl kampanii „ Samorządy mają głos" prowadzonej przez Koalicję na rzecz samorządów uczniowskich. Nasi uczniowie bardzo poważnie potraktowali hasło „Weź udział – oddaj głos, sam wybierz swój samorząd" i tłumnie przybyli do szkolnej urny, by oddać swój głos. Uczniowie mieli do wyboru dziewięciu kandydatów. Byli to: Patryk Podżorski (kl. II Ta), Paulina Niewrzoł (kl. II Ta), Izabela Wojciechowska (kl. II Tb), Klaudia Jencz ( kl. II Tb), Angelika Paulus (kl. II a), Sylwia Hajduczek (kl. III Ta), Marcin Konsek (kl. III Ta), Adrian Kłobuch (kl. III Ta) oraz Wojtek Obstój (kl. III Tb).
Najwięcej głosów otrzymał, a tym samym został przewodniczącym samorządu szkolnego uczeń kl. III Tb, Wojtek Obstój. Do samorządu zostali jeszcze wybrani Adrian Kłobuch, Patryk Podżorski oraz jedyna kobieta, Klaudia Jencz.

Katarzyna Kopel-Pytlik

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved