foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

Szkoła branżowa

Zapraszamy na stronę uczniów klas branżowych

Czytaj więcej

wybory

 

W dniach 27 i 28 września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Już po raz drugi odbyły się one w myśl kampanii „ Samorządy mają głos" prowadzonej przez Koalicję na rzecz samorządów uczniowskich. Nasi uczniowie bardzo poważnie potraktowali hasło „Weź udział – oddaj głos, sam wybierz swój samorząd" i tłumnie przybyli do szkolnej urny, by oddać swój głos. Uczniowie mieli do wyboru dziewięciu kandydatów. Byli to: Patryk Podżorski (kl. II Ta), Paulina Niewrzoł (kl. II Ta), Izabela Wojciechowska (kl. II Tb), Klaudia Jencz ( kl. II Tb), Angelika Paulus (kl. II a), Sylwia Hajduczek (kl. III Ta), Marcin Konsek (kl. III Ta), Adrian Kłobuch (kl. III Ta) oraz Wojtek Obstój (kl. III Tb).
Najwięcej głosów otrzymał, a tym samym został przewodniczącym samorządu szkolnego uczeń kl. III Tb, Wojtek Obstój. Do samorządu zostali jeszcze wybrani Adrian Kłobuch, Patryk Podżorski oraz jedyna kobieta, Klaudia Jencz.

Katarzyna Kopel-Pytlik

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved