foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w RydułtowachGastronomia

Zapraszamy na stronę klas gastronomicznych

Czytaj więcej

Fotografia

Zapraszamy na stronę fototechników

Czytaj więcej

Handel

Zapraszamy na stronę handlowców, ekonomistów i sprzedawców

Czytaj więcej

Logistyka

Zapraszamy na stronę logistyków

Czytaj więcej

W dniu 10 kwietnia odbyła się II edycja konkursu kelnerskiego „Wiosenny stół pięknie nakryty” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Patronat nad konkursem objął  Dom Gościny „Jordan” w Wodzisławiu Śl. Tam uczniowie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz wykazali się kreatywnością. Zadanie konkursowe obejmowało nakrycie i dekorację stołu zgodnie z tematem oraz sztuką kelnerską i wykonanie wylosowanego przez poszczególne zespoły zadania praktycznego, które ostatecznie zadecydowało o wynikach konkursu. Pierwsze miejsce zajęły uczennice naszej szkoły – Paulina Firut i Jessica Ryszka z klasy 3Tb. Zaś Roksana Łabiuk oraz Natalia Norek z tej samej klasy wywalczyły miejsce trzecie.
Serdecznie im dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszego rozwijania pasji i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved