foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

W dniu 11.02.2011 nasza szkoła była organizatorem turnieju tenisa stołowego. Turniej ten odbywał się w ramach współpracy polsko-czeskiej. W turnieju wzięli udział nauczyciele i uczniowie ze szkół Czech i Polski. Nasz region reprezentowali przedstawiciele ZSP2 Rydułtowy, ZSP1 Rydułtowy, ZSP w Pszowie oraz uczniowie ze szkół gimnazjalnych z Rydułtów.

 

W kategorii indywidualnej chłopców nasz reprezentant, Paweł Makoś, zajął trzecie miejsce. Wśród dziewcząt drugie miejsce wywalczyła Patrycja Janosz. Drużynowo nasza szkoła zajęła drugie miejsce. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Czech, a trzecie drużyna ZSP1 w Rydułtowach.

Zawody odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Po zawodach uczestnicy mogli obejrzeć przedstawienie teatralne, a cała impreza zakończyła się uroczystym obiadem.

Jerzy Sądel

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved