Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 14 lutego odbyły się IV Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców powiatu wodzisławskiego.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Justyna Skupień, Monika Pańczyk, Adam Koczwara oraz Paweł Wawrzyńczyk.
Każdy z zawodników grał przynajmniej trzy mecze. W zależności od wyniku meczu, walczył o  wyższe lub też bronił miejsc dalszych.
Wszyscy nasi reprezentanci zasługują na pochwałę.
Dziewczęta indywidualnie zajęły XI miejsce Monika Pańczyk oraz V miejsce Justyna Skupień. Chłopcy: VI miejsce Paweł Wawrzyńczyk oraz I miejsce Adam Koczwara. Drużynowo wywalczyliśmy miejsce III.

Jeszcze raz gratuluję i dziękuję!

Wiesława Krajczok