foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli podsumowuje konkursy jakie zostały zorganizowane w bieżącym roku szkolnym.
12 czerwca o godzinie 12.00 w I Liceum w Wodzisławiu Śląskim zostaną wręczone wyróżnienia dla zwycięzców.

Nasi uczniowie również znajdą się w gronie najlepszych!

28 marca sześcioro uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wzięło udział w powiatowym konkursie kelnerskim pt. „Wiosenny stół pięknie nakryty”. Byli to: Angelika Paulus i Krzysztof Firut z klasy 4Ta, Justyna Czorny i Ewelina Ledwoń z 3Ta oraz Sonia Kula i Natalia Norek z 2Tb. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śl. oraz Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
Patronat objął Dom Gościnny „Jordan” w Wodzisławiu Śl.
Zadanie konkursowe obejmowało nakrycie i dekorację stołu zgodnie z tematem oraz sztuką kelnerską, tj. z zachowaniem wszystkich zasad związanych z nakrywaniem i dekorowaniem stołów. Uczniowie, pracując w dwuosobowych zespołach, zaskoczyli nas niezwykłą pomysłowością, oryginalnością i estetyką przygotowanych stołów.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły – Angelika Paulus i Krzysztof Firut z klasy 4Ta.

Do udziału w konkursie młodzież przygotowywała pani Iwona Wrożyna.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved