foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOść WOJSKOWA)
Technik logistyk - KLASA SPORTOWA
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Kucharz
Klasa wielozawodowa
(sprzedawca, cukiernik, piekarz, wedliniarz i inne)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

w Rydułtowach

Już po raz dwunasty, w sobotę 23 września Rydułtowy stały się miejscem wielkiej akcji profilaktycznej. W pomieszczeniach SP nr 1 im. Karola Miarki odbyły się XII Dni Promocji Zdrowia zorganizowane przez Miasto Rydułtowy.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku uczniowie naszego Technikum, kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych (Sonia Kula, Roksana Łabiuk, Natalia Norek, Karolina Szynol i Dawid Zając) wzięli udział w obsłudze zaproszonych gości (lekarzy, pielęgniarek, dietetyków …).
Nasi uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności kelnerskie, ale mieli też okazję skorzystać z szerokiej gamy badań lekarskich, porad m.in. dietetycznych, kosmetycznych, zrelaksować się podczas masażu, czy też wykonać makijaż, zabieg pielęgnacyjny na dłonie itd.
Nasze zaangażowanie i czynny udział w tej akcji jest również dla nas źródłem ogromnej satysfakcji, że mogliśmy wspomóc działania Miasta Rydułtowy w zakresie aktywizacji społeczeństwa w kierunku zdrowego trybu życia oraz zrobić coś na rzecz drugiego człowieka. To również kształtuje postawy naszych uczniów, wychowuje ich w duchu wzajemnej pomocy i otwarcia na potrzeby innych. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i zaangażowanie.

Iwona Wrożyna

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved