foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

W sobotę 24 września w SP nr 1 im. Karola Miarki odbyły się XI Dni Promocji Zdrowia zorganizowane przez Miasto Rydułtowy. Jak co roku uczennice naszego Technikum o profilu gastronomicznym (z klasy 2Tb: Joanna Chrystof, Roksana Łabiuk i Karolina Szynol oraz z klasy 3Ta: Monika Juraszczyk, Natalia Moric i Patrycja Paprotny) wzięły udział w obsłudze zaproszonych gości (lekarzy, pielęgniarek, dietetyków …). 

Nasze uczennice nie tylko doskonaliły swoje umiejętności kelnerskie, ale miały też okazję skorzystać z szerokiej gamy badań lekarskich czy porad dietetycznych, kosmetycznych. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i zaangażowanie.

Iwona Wrożyna

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved