Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Sylwia

Mieszkam w Harrow razem z Kasią. Opiekuje się nami czteroosobowa rodzina: Evelyn z mężem i dwójką dzieci, Thomasem i Tarą. Wszyscy oprócz Evelyn lubią piłkę nożną :) Evelyn pracuje w szkole, a jej mąż - na budowie. Wszyscy są bardzo sympatyczni.

Pracuję w sklepie Oxfam w St. John's Wood. Zajmuję się różnymi rzeczami: sortuję rzeczy, układam je na półkach, doradzam klientom i również pracuję przy kasie. Oczywiście cały czas muszę mówić po angielsku. :)

And by the way, I love London and I'm really happy I can be here.

Projekt  "Praktyczna nauka zawodu w Europie, czyli handel i gastronomia w brytyjskim wydaniu” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.