foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

 

Sylwia


Mieszkam w Harrow razem z Kasią. Opiekuje się nami czteroosobowa rodzina: Evelyn z mężem i dwójką dzieci, Thomasem i Tarą. Wszyscy oprócz Evelyn lubią piłkę nożną :) Evelyn pracuje w szkole, a jej mąż - na budowie. Wszyscy są bardzo sympatyczni.

 

Pracuję w sklepie Oxfam w St. John's Wood. Zajmuję się różnymi rzeczami: sortuję rzeczy, układam je na półkach, doradzam klientom i również pracuję przy kasie. Oczywiście cały czas muszę mówić po angielsku. :)

And by the way, I love London and I'm really happy I can be here.

 

   
Projekt  "Praktyczna nauka zawodu w Europie, czyli handel i gastronomia w brytyjskim wydaniu” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved