Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Uczniowie klasy III Ta uczestniczyli w warsztatach z zakresu doradztwa edukacyjno – zawodowego prowadzonych przez panie Michalinę Kowol i Jolantę Jóźwik doradczynie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl., na których m.in. zapoznali się z możliwościami dalszego rozwoju zawodowego i osobistego oraz ofertą kursów doskonalących. Młodzież mogła skorzystać również z porad indywidualnych oraz materiałów edukacyjnych.

A.Gaszka

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved