foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

kurs_na_zysk_rankingNasi uczniowie kształcący się w zawodach technik ekonomista i technik handlowiec biorą udział w konkursie z dziedziny bankowości „Kurs na zysk”. Pierwszy etap (on-line) konkursu rozpoczął się 8 marca, a kończy się 8 kwietnia. Półfinał odbędzie się 12 kwietnia w Mikołowie.
Przed rozwiązywaniem kolejnych zadań uczestnicy poznają temat i słowa kluczowe zadania,  przeglądają serwisy informacyjne. Za poprawną odpowiedź uczestnik otrzymuje wirtualne punkty. Ale – jeśli źle rozwiąże zadanie, traci część zarobionych punktów. Trudniejsze zadania są premiowane dodatkowymi punktami.
Mamy już sukcesy!
W pierwszym rankingu nagrodzonymi uczniami naszej szkoły byli: Martyna Łukoszek, Karolina Konopka i Rafał Bugdoł z klasy IV Ta. Każdy z nich otrzymał nagrodę finansową w wysokości 50zł. W drugim rankingu szkół zajmujemy I miejsce. Zawdzięczamy to naszym reprezentantom: Rafałowi Bugdołowi, Sylwii Hajduczek, Karolinie Konopce, Martynie Łukoszek, Paulinie Szymkowiak, Patrycji Zajdel i Leszkowi Żydkowi.
Więcej informacji na stronie internetowej www.kursnazysk.pl
Renata Sładek, Małgorzata Warzecha-Staniczek
Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved