Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

W ubiegłą środę 27 listopada, w pięknej auli III Liceum Adama Mickiewicza w Katowicach, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów.
W imieniu Premiera RP wyróżnienia wręczyli najlepszym uczniom śląskich szkół Wicewojewoda Śląski Piotr Spyra oraz Śląski Kurator Oświaty  Stanisław Faber.

W gronie najlepszych uczniów śląskich szkół znalazła się również uczenica klasy IV Ta Patrycja Zajdel.

Gratulujemy.

Wyróżnieni uczniowie szkół Powiatu Wodzisławskiego otrzymali również upominki od pani Edyty Glenc - Naczelnika Wydziału Oświaty.

Uroczystość uświetnili swoim występem artystycznym uczniowie I i III LO w Katowicach.