W dniu 17 grudnia 2013r. odbył się w Wodzisławiu Śląskim I etap konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu 2014r” organizowanego przez Żorską Izbę Gospodarczą, do którego przystąpiło 5 uczennic z naszej szkoły.

 

Komisja konkursowa do II etapu zakwalifikowała 2 uczennice Marlenę Ryszewską z klasy III Ta i Adriannę Chaim z klasy IV Ta. Uczennice te w II etapie przygotują indywidualne prace projektowe, których tematy otrzymają 17.01.br.

Na ich opracowanie mają 4 tygodnie od chwili ich otrzymania. W tym roku nagrodą główną w całym Konkursie będzie iPad Apple 3 32GB oraz bezpłatny semestr na wybranym kierunku studiów w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Dla pierwszych 5 miejsc w każdym z powiatów również przewidziano atrakcyjne nagrody (tj. aparat fotograficzny OLIMPUS TG 630, tablet multimedialny KRUGER & MATZ KM0793, dysk zewnętrzny SAMSUNG STSHX-M500 TCB i książki).

Życzymy sukcesów!

 

Opiekun Sładek Renata

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2021 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved