Zespół Szkół Ponadpodstawowych

W ramach VI Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach organizowanego przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Katowicach
4 uczennice naszej szkoły opracowały prace pisemne na tematy:

1. Formy prowadzenia działalności gospodarczej i zasady ich opodatkowania.
  2. Charakterystyka i funkcje podatku akcyzowego w systemie podatkowym.

Komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu wojewódzkiego 2 uczennice:

Sylwię Hajduczek z kl. VI T a i Marzenę Woźniczkę z kl. III T a. Etap II konkursu odbędzie się dnia 13.03.2014r na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.
W minionych latach finalistkami tego konkursy były Monika Brzezinka, Sonia Gac i Patrycja Zajdel.

Życzymy sukcesów

Opiekun Renata Sładek