Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim wraz z Żorską Izbą Gospodarczą zorganizował konkurs „Młodzieżowy Lider Biznesu 2014r”.
Z naszej szkoły 5 uczennic przystąpiło do testu pisemnego będącego I etapem tego konkursu, który odbył się 17.12.2013r. Do II etapu zakwalifikowały się Marlena Ryszewska z kl. III T a, która zajęła 3 miejsce i Adrianna Chaim z kl. IV T a zajmując 12 miejsce. W ramach II etap konkursu uczennice przygotowywały prace projektowe dotyczące kampanii marketingowej dla obiektu o funkcji sportowej lub kulturowej lub oświatowej promującej region.


Adrianna Chaim przygotowała kampanię dla obiektu rekreacyjnego „Hobby Starszych i Młodszych” powstającego na „Machniku”
w Rydułtowach. Marzena Ryszewska opracowała kampanię dla zagospodarowania hałdy „Szarlota” na cele rekreacyjne. Prace zostały przesłane 14.02.14r, a komisja ma 3 tygodnie na ich ocenę. Niektóre narzędzia marketingowe umieszczamy poniżej. Zobaczcie, czy nie wspaniałe! Życzymy naszym uczennicom przejścia do III etapu.

 

Opiekun Renata Sładek

        
Ada Chaim - logo   Ada Chaim - plakat   Marlena Ryszewska
plakat
  Marlena Ryszewska
logo 

 

 

Prezentacja Marleny Ryszewskiej

 

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2021 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved