Uczniowie klasy IVTb w dniu 25 lutego uczestniczyli w warsztatach dotyczących rynku pracy, które odbyły się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wodzisławiu Śl.

Prowadziła je Pani Agnieszka Bujok w Centrum Aktywizacji Zawodowej. Uczniowie zapoznali się z dokumentami wymaganymi przy rejestracji bezrobotnego – poszukującego pracy. Uzyskali informacje na temat organizacji stażu u wybranego przez siebie pracodawcy i zasad przyznawania środków z Funduszu Pracy na podjęcie własnej działalności gospodarczej w wysokości 21 910,32zł brutto.

Uczniowie IVTb z opiekunami: Renatą Sładek i Małgorzatą Staniczek

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2021 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved