W ramach realizacji programu nauczania przedmiotów zawodowych w dniu 9 maja uczniowie klasy ITa o specjalności technik handlowiec odwiedzili market Kaufland w Wodzisławiu Śl. Pani Dyrektor Katarzyna Szewczyk bardzo serdecznie nas przyjęła, oprowadzając nas po sali sprzedażowej i magazynie oraz omawiając zasady organizacji pracy w sklepie.

A oto niektóre opinie uczniów o wycieczce:

Moim zdaniem ta wycieczka była bardzo ciekawa. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy, które na pewno przydadzą nam się w przyszłości.

Kasia

Wycieczka była interesująca. Dowiedzieliśmy się jak funkcjonują „od wewnątrz” sklepy tupu hipermarket.

Angelika

Mieliśmy możliwość zobaczenia miejsc, do których nigdy wcześniej nie mieliśmy wstępu.

Karolina

Dowiedzieliśmy się dużo o magazynach i asortymencie towarowym.

Krzysiek

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2021 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved