Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

W poniedziałek 13 kwietnia 2015 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie młodzieży z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta panem Dariuszem Kalembą.

Uczniowie klas: 4Ta, 3a, 3b, 2Ta oraz 1Ta zapoznali się z działaniem instytucji prokonsumenckich.

Na spotkaniu zostały również omówione zmiany w ustawie o prawach konsumenta, które weszły w życie 25 grudnia 2014 roku.

Spotkanie zorganizowały panie: Renata Sładek oraz Małgorzata Warzecha – Staniczek.
Zdjęcia wykonała Nikola Zieleźny z klasy 2 Tb.

Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved