Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

W dniu 9.11.2015r grupa handlowców z klasy II Ta wzięła udział w wycieczce przedmiotowe do firmy LUBAR S.A.

Uczniowie zapoznali się z ofertą handlową firmy obejmującą materiały budowlane i wyposażenie łazienek.
Zobaczyli także produkcję betonu od podstaw, market budowlany oraz wyroby hutnicze.
Głównym tematem wycieczki była gospodarka magazynowa i transport przedsiębiorstwa.
Uczniów najbardziej zainteresował dobór tynków zewnętrznych, dział logistyki oraz komputerowo sterowana produkcja betonu.

Dziękujemy przedstawicielowi firmy LUBAR za tak ciepłe przyjęcie i przedstawienie oferty handlowej przedsiębiorstwa.

Uczniowie wraz z opiekunami Renatą Sładek i Małgorzatą Staniczek-Warzecha.