foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum
Technik logistyk (SPECJALNOŚĆ WOJSKOWA)
Technik fotografii i multimediow
Technik żywienia i usług gastronomicznych
(DIETETYKA)
Branżowa Szkoła I stopnia
Klasa wielozawodowa
(kucharz, sprzedawca, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa i inne)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

w Rydułtowach

Handlowcy z klasy III Ta w tym roku szkolnym uczestniczą w ogólnopolskim programie "Lekcje z ZUS", którego celem jest popularyzacja wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. W jego ramach uczestniczyli już w następujących działaniach:
- udział w 4 lekcjach poświęconych ZUS-owi i ubezpieczeniom społecznym, jedną z lekcji przeprowadziła pani Beata Kopczyńska, rzecznik prasowy ZUS-u, pozostałe zrealizowała Małgorzata Warzecha-Staniczek,
- wycieczka do ZUS-u w Rybniku, gdzie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych.
Kolejnym etapem przygody z ZUS-em (i mam nadzieję, że nie ostatnim), jest udział w szkolnym etapie konkursu  pt. "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Naszym handlowcom będziemy kibicować w poniedziałek 16 listopada.
Życzymy powodzenia!!!!

Małgorzata Warzecha-Staniczek
Copyright © 2020 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2020 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved