Przygotowania do konkursu "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

Handlowcy z klasy III Ta w tym roku szkolnym uczestniczą w ogólnopolskim programie "Lekcje z ZUS", którego celem jest popularyzacja wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. W jego ramach uczestniczyli już w następujących działaniach:
- udział w 4 lekcjach poświęconych ZUS-owi i ubezpieczeniom społecznym, jedną z lekcji przeprowadziła pani Beata Kopczyńska, rzecznik prasowy ZUS-u, pozostałe zrealizowała Małgorzata Warzecha-Staniczek,
- wycieczka do ZUS-u w Rybniku, gdzie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych.
Kolejnym etapem przygody z ZUS-em (i mam nadzieję, że nie ostatnim), jest udział w szkolnym etapie konkursu  pt. "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Naszym handlowcom będziemy kibicować w poniedziałek 16 listopada.
Życzymy powodzenia!!!!

Małgorzata Warzecha-Staniczek