Prace dwóch uczennic naszej szkoły: Oliwii Pałasz z 2Ta i Wioletty Kufieta z 3Ta, zostały docenione przez jury w konkursie "Młodzieżowy Lider Biznesu" i dały im szansę na udział w 3 etapie konkursu, który odbędzie się 21 kwietnia w Żorach.

Jest to konkurs wiedzy z zakresu ekonomii, finansów, marketingu oraz przedsiębiorczości dla uczniów szkół średnich z Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.
Do tej pory uczestnicy musieli wykazać się wiedzą merytoryczną, wymyślić kampanię inwestycyjną dla naszego regionu, napisać pracę projektową na ten temat oraz utworzyć film promocyjny. Zamieszczamy poniżej spoty reklamowe kampanii inwestycyjnej autorstwa dziewczyn.
Oliwia i Wioletta kształcą się w zawodzie technik handlowiec.Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

2021 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach Rights Reserved